Zamówienie

Szafy na zamówienie

W tym miejscu znajdą Państwo opisany w kilku słowach przebieg procesu zamówienia: od pierwszego kontaktu do odbioru pieknej, nowej kuchni, szafy, garderoby itp. Szczególnie polecamy nasze szafy różnego rodzaju (kuchnia, salon) na zamówienie, które od lat dekorują lokale oraz domostwa w całym kraju. Nasze szafy na zamówienie to znakomity wybór.

Szafy na zamówienie Poznań

Do pierwszego kontaktu może dojść bezpośrednio przez wizytę w jednym z naszych studiów meblowych (Poznań lub Przeźmierowo) albo pośrednio poprzez maila lub telefon. Na podstawie Państwa oczekiwań oraz przekazanego rysunku z wymiarami, powstaje wstępny projekt. Po akceptacji przechodzimy do dalszego etapu z pomiarem pomieszczenia. Ten etap - w przypadku kuchni - jest odpłatny w kwocie 150 zł. Jest ona jednakże zwracana przy złożeniu zamówienia. Szafy na zamówienie Poznań realizowane przez firmę Decoratus to doskonały wybór!

Realizacja projektu

Następnie przechodzimy do uszczegółowienia projektu i wreszcie do sporządzenia umowy -zamówienia. Po podpisaniu dokumentów niezbędna jest wpłata zaliczki w wysokości 30% wartości zamówienia. Potem pozostaje już nic innego jak tylko czekać na wymarzone meble. Czas oczekiwania wynosi od 3 do ­4 tygodni w przypadku szaf, garderób i innych mebli na wymiar. W przypadku kuchni - od 4 do 7 tygodni, w zależności od rodzaju frontów.

Serdecznie zapraszamy!

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Czytaj więcej...